Και άλλοι εντολείς μας (έγγαμο ζευγάρι – συνοφειλέτες και συγκύριοι της πρώτης κατοικίας, οι οποίοι πληρούσαν όλες τις προϋποθέσεις) με τη δική μας συνδρομή ρύθμισαν – μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας προστασίας της πρώτης κατοικίας – τα στεγαστικά τους προϊόντα, προστατεύοντας παράλληλα την κατοικία τους και μάλιστα με επιδότηση 50% της δόσης (πλήρωση συγκεκριμένων κριτηρίων).
ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ – ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΔΟΣΗΣ 50%
![](https://www.glykosglykou.gr/wp-content/uploads/2019/02/dikigoros-drastiriotites-tomeas-real-estate-akiniti-periousia.jpg)