Ένας ακόμα εντολέας μας με τη δική μας συνδρομή κατάφερε να ρυθμίσει – μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας προστασίας της πρώτης κατοικίας – το στεγαστικό του προϊόν, με ταυτόχρονη προστασία της πρώτης του κατοικίας και επιδότηση της μηνιαίας δόσης σε ποσοστό 50% (πλήρωση συγκεκριμένων κριτηρίων).
ΡΥΘΜΙΣΗ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΔΑΝΕΙΟΥ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΠΡΩΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ – ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΔΟΣΗΣ 50%
![](https://www.glykosglykou.gr/wp-content/uploads/2020/05/αρχείο-λήψης-1.jpg)